Často kladené dotazy

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu
Jaké jsou podmínky k získání půjčky?
Každý ve věku 20 až 75 let a splacení všechny předchozí půjčky u naší společnosti.
Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu?
Ne. K uzavření smlouvy o půjčce nepotřebujete potvrzení o příjmu ani nemusíte na žádnou osobní schůzku. Veškeré údaje zadáváte do online formuláře a o dalším postupu budete informováni pomocí SMS na váš mobilní telefon.
Jaké jsou úroky z půjčky?
Za úroky z půjčky Ferratum zaplatíte 0 Kč. Je poskytována na 15, 21 nebo 30 dní a poplatek je stanoven na 200 Kč za každých půjčených 1000 Kč na 15 dní, 250 Kč za každých půjčených 1000 Kč na 21 dní a 330 Kč za každých půjčených 1000 Kč na 30 dní.
Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze?
V případě vaší první půjčky u naší společnosti zasíláme peníze jen poštovní poukázkou, protože to tak vyžaduje česká legislativa. V případě opakované půjčky a faktu že zvolíte zaslání peněz na váš bankovní účet můžete mít peníze na účtu klidně do hodiny, nejpozději všech do druhého pracovního dne. Druhým způsobem je zaslání peněz poštovní poukázkou, kdy peníze obdžíte do 4 dnů.
Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?
Splatnost půjčky je 15, 21 nebo 30 dní. V případě problému s termínem splatnosti si půjčku prodloužíte.
Jak mám uhradit peníze zpět?
Po té co nám odešlete vyplněnou žádost vše vyhodnotíme a spolu s penězi Vám zašleme na uvedenou adresu fakturu s kompletními údaji. Půjčku můžete splatit bankovním převodem, vložením hotovosti na účet, případně poštovní poukázkou. Je nutné uvést variabilní symbol uvedený na faktuře při platbě půjčky.
Mohu si požádat o další půjčku, když jsem ještě nesplatil tu předchozí?
Ne. Můžete mít u nás jen jednu aktivní půjčku.
Mohu splatit půjčku před dnem splatnosti?
Ano, poplatek však zůstává stejný jako při řádné době splatnosti.
Co mám dělat, když nemohu vrátit půjčku včas?
Buď můžete přes intenet vyplněním formuláře zažádat o prodloužení splatnosti až o 15 dnů nebo kontaktujte zákaznický servis (224 454 222) a sjednejte si náhradní termín splatnosti.
Co se stane pokud nevrátím půjčku včas?
Budete kontaktováni oddělením pohledávek, při větším zpoždění je účtována smluvní pokuta.
Ztratil jsem fakturu. Kde získám nové platební symboly?
Zavolejte prosím na zákaznickou linku: tel. 245 001 715. Vaše fakturační údaje vám poskytneme, obvykle zasíláme SMS s platebními údaji na váš mobil.
Proč moje žádost o půjčku nebyla schválena?
Pravděpodobně nesplňujete kritéria daná pro SMS půjčku. Zkuste kontaktovat zákaznický servis, abychom se pokusili poradit vám s dalšími možnostmi získání půjčky.


Videopředstavení půjčky

Více informací
Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Naše Ferratum půjčka na mateřské dovolené do 10000Kč vám může pomoci z tíživé životní situace. Neplatíte žádné úroky pouze jednorázový poplatek dle výše půjčky. Hodnocení půjčky 4.5/5 založeno na 59 názorech klientů.
Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět? Co se stane pokud nevrátím půjčku včas?

Více

Půjčky na md

Půjčte si 500 až 10.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtě bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova. Jedná se o velice spolehlivou půjčku pro maminky na mateřské dovolené.

Více
© PůjčkyProMaminky.cz - Poslední aktualizace 2016 - půjčky pro ženy na mateřské dovolené, Půjčka na mateřské, půjčky pro ženy na md | Konsolidace půjček, Půjčky pro důchodce